Založení Klubu Lucie

14.12.2013 22:08
Několik roků se snažíme spojit aspoň u příležitosti svátku Lucie a oslavit jej nějak ve větším. Dosud jsme se však nedostali k uspořádání větší události. Ukazuje se, že je zapotřebí stálé sítě - kde se sdružíme všichni nějak spojení s Lucií. A účelem už nebude jen slavení svátku Lucie (i když zahrnuto samozřejmě zůstává), ale i stálé kontakty, seznamování a poznávání se, předávání užitečných tipů a informací, setkávání a další společné události. Pokročí-li naše sbližování dál, můžete tu najít oporu, porozumění a společnost, na kterou se můžete za různých okolností spolehnout.
Každopádně stojí za to zkusit, jak bude takové společenství fungovat - je vlastně experimentem. Nenechte se odradit tím, že třeba "nemáte v oblibě někde se organizovat". Toto je zatím neformální sdružení, nevyžadujeme formalismy, členské příspěvky, doklady. A o dalším směřování rozhodneme my všichni členové - tedy i vy nově přihlášení.
A tak všichni, kdo máte aspoň nějaký zájem, neváhejte nás kontaktovat a podle možnosti i přizvat další!